Prodej lešení                                                                     Volejte pro nabídku Telefon 774 406 050 774 406 050

Rámové lešení, fasádní lešení, stavební lešení, tubkové lešení

Zajistěte bezpečnou a profesionálně odvedenou stavbu i ve výškách. Naše prodejna stavebního lešení BEMA Nedakonice vám to umožní. Kompletní prodej lešení, včetně stavebních kozžebříků, lešeňových podlážek nebo kotvení a ostatních samostatných dílů lešení za skvělé ceny. Hledáte-li rámové lešení, fasádní lešení, stavební lešení, trubkové lešení, obraťte se na nás, rádi vám poradíme a pomůžeme s nákupem. V naší nabídce naleznete od základní sady fasádního lešení až po kompletní a složité systémy trubkového lešeníProdej lešení spolu můžeme projít i na našem eshopu lesenistavebni.czLešní vám dovezeme do vašeho skladu, nebo přímo na stavbu vlastními auty nebo ověřenými doručovateli ať jste z Prahy, Brna, Plzně, Ostravy, nebo malé vesničky v ČR.  Neváhejte nám zavolat a spolu s kvalifikovaným, ochotným personálem vše vyladťe k vaši spokojenosti.
V naší nabídce najdete i stavební stojky, stropní bednění, shozy na suť nebo hliníkové nájezdy značek GRENT a METALMEC

Lešení nové a repasované | BEMA Nedakonice

 

Sady lešení nové - repasované

Bezpečnost při práci je velmi důležitá, proto u našich lešenářských výrobků poskytujeme stabilitu díky jeho šířce 1 m a délce pole pro podlážky 1,8 m. Pomůžeme vám s výběrem a poskytneme lešení, který bude přesně odpovídat vašemu projektu. Nabízíme nové lešení i lešení repasované na míru vaší stavby. Neváhejte a kontaktujte nás na telefonním čísle 774 406 050 pro osobní nabídku anebo si vyberte z široké nabídky na našem e shopu. Sady lešení je možné rozšířit a samostatné díly lešení.

 

Lešení BEMA

Jsme společnost BEMA Nedakonice a nabízíme lešení na míru pro všechny vaše projekty. Naše rámy jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli, což znamená, že jsou mimořádně odolné a vydrží i ty nejnáročnější podmínky. Velká šířka rámu jeden metr a prostor pro podlážky 1,8 m dlouhé zajišťuje, že naše lešení je bezpečně a odolné, takže je ideální pro každé staveniště. Lešení BEMA je nové rámové, fasádní a stavební lešení v sadách i na míru. Sady lešení lze rozšířit o samostatné díly lešení.

Lešení BEMA | BEMA Nedakonice

 

Lešení kostka | Bema Nedakonice

 

Lešení kostka

Ve společnosti BEMA Nedakonice nabízíme kompletní řešení lešení, aby byl váš projekt dokončen včas v rámci rozpočtu. Ať už potřebujete lešení na míru, nebo předem navržené lešenářské věže, máme pro vás to, co potřebujete. Kostky lešení jsou ideálním řešením pro postavení lešení přímo na míru vašich staveb. Rádi vám na telefoním čísle 774 406 050  poradíme a vypočteme kolik kostek lešení budete potřebovat. 

Trubkové lešení

Využití našich lešení je opravdu velké a záleží jen na vás, jaký druh budete chtít použít. Naše lešení je velmi kvalitní a spolehlivé a dostanete z něj skutečně dlouhou životnost. Trubkové lešení je alternativou tradičního ocelového lešení. Výhodou jsou větší rozměrové možnosti a můžete s ním ušetřit až 70 % stavebních nákladů. Na naěem e-shopu najdete kovové trubky lešení průměru 48,30 x 3,00 mm a délce 2 metry, 3 metry, 4 metry a 6 metrů.

Trubkové lešení | BEMA Nedakonice

 Služba ŘEZÁNÍ TRUBEK.

Přířez z 6 m trubky na libovolnou délku.

Pro výpočet ceny a dopravy volejte na telefon 774 406 050

Nebo nám zanechte v kontaktním formuláři vaše telefonní číslo spolu s požadavkem na přířez z trubek a my vám do 24 hodin zavoláme.

chci nakoupit na e-shopu

chci napsat zprávu

Chci zavolat TEL: 774 406 050

Máte zájem o Lešení? Pošlete nám zprávu přes kontaktní formulář. Zavoláme vám s nabídkou podle vašich požadavků.