Nájezdy na auto

Nájezdové rampy, hliníkové nájezdy a nájezdové lyžiny, cena podle typu, délky, a nosnosti.

Překonávejte výškové rozdíly bez problémů i se stavební mechanizací. Hliníkové nájezdy by neměly chybět na žádné stavbě. Ať už při profi stavbě nebo na stavbě domu svépomocí. Vždyť jak jinak byste dopravovali těžkou stavební mechanizaci do patra? 

Nájezdové rampy pro stavební stroje

Prodáváme nové certifikované hliníkové nájezdové rampy. Nájezdové lyžiny pro stavební stroje, vozidla, bagry, rýpadla s pásy, kolové nakladače, nakladače s podkopem, smykem řízené nakladače (UNC), JCB, Komatsu, bobcat, venieri, pal azani, CASE, CAT. 
Všechny typy hliníkových nájezdů naleznete v našem e-shopu
Hliníkové nájezdy pro stavební techniku dodáváme vždy v páru. Pro bezpečnou přepravu strojů nezapomeňte dodržovat předepsaný sklon, rovnoměrné rozložení zátěže a přiměřenou rychlost nájezdu.

Nájezdové lyžiny přímo na vaši stavbu 

Uvažujete o zakoupení nájezdových lyžin? Nemáte ovšem čas navštívit naši pobočku v Nedakonicích? Žádný problém. Nájezdové rampy z hliníku zasíláme sběrnou službou PPL nebo Toptrans. 
Všechny typy
hliníkových nájezdů naleznete v našem e-shopu.
Cena lyžin se odvíjí od typu a nosnosti jednotlivých druhů.

Pro bezpečnou přepravu strojů nezapomeňte dodržovat předepsaný sklon, rovnoměrné rozložení zátěže a přiměřenou rychlost nájezdu.
 

Rychlý kontakt

BEMA Nedakonice, s.r.o.
tel: 774 406 050
tel: 776 136 338

bema@leseni-stojky.cz
marian.benedik@seznam.cz

ocenění „Spolehlivá firma“

Image

Image

3 pravidla, jak vybrat správné nájezdové lyžiny

Není lyžina jako lyžina. Jak tedy vybrat správný nájezd? Nejspolehlivějším řešením je poradit se s odborníky. Anebo se řídit všeobecnými pravidly pro výběr hliníkových nájezdů.

1. Dodržujte bezpečný maximální sklon lyžin

Profesionálové bezpečnost práce znají. Přesto připomínáme pro domácí kutily nebo lidi, kteří staví dům svépomocí, nezapomínejte na bezpečný maximální sklon. Zatímco pro invalidní vozíky je to 22 %, tak pro stavební stoje je maximální sklon 30 %. 

Od maximálního sklonu se odvíjí i potřebná délka hliníkového nájezdu. Tu vypočítáte jednoduše. Vydělte nakládací výšku procentem stoupání (tedy číslem 30) a násobte x 100. Tímto jednoduchým propočtem v milimetrech zjistíte, jak dlouhé lyžiny koupit.

2. Šířka hliníkového nájezdu musí odpovídat vašemu stroji

Je to logické. Kdo by si chtěl koupit úzkou lyžinu a pak po ní šlapat pěšky, protože kola nebo pásy stoje jsou širší? Asi nikdo. Nezapomeňte proto při nákupu hliníkového nájezdu zohlednit i tento údaj.

3. Ať vás nájezdová rampa unese.

Nosnost hliníkové nájezdové rampy je většinou první parametr, který řešíte. I když jsou hliníkové nájezdy velmi bytelné, je nutné tento parametr rozhodně nepodcenit. Pamatujte na to, že stroj po nájezdové rampě bude jezdit i s obsluhou. Připočtěte proto k hmotnosti vaší mechanizace minimálně 10% hmotnosti navíc, aby nedošlo k přetížení nájezdových ramp.