Nájezdy na auto                                                                Volejte pro nabídku Telefon 774 406 050 774 406 050

Nájezdové rampy, hliníkové nájezdy a nájezdové lyžiny, cena podle typu, délky, a nosnosti.

Překonávejte výškové rozdíly bez problémů i se stavební mechanizacíHliníkové nájezdy by neměly chybět na žádné stavbě. Ať už při profi stavbě nebo na stavbě domu svépomocí. Vždyť jak jinak byste dopravovali těžkou stavební mechanizaci do patra?  Nájezdy dodáváme s certifikovanou nosností v délkách od 0,5 metrů do 4,5 metrů. Na výběr máme na našem e shopu Hliníkové nájezdy italských výrpbců METALMEC a GRENT. Všechny Hliníkové nájezdy máme skladem a v případě specifických požadavků jsme schopni po domluvě na telefonu 774 406 050 nájezdy poptat u výrobců a dodat poku možno v co nejkratší době.  Nájezdové rampy jsou jak pro profesionálné použití v logistice a při převozu těžkých strojů, nebo zahradní techniky, tak i pro hobby použití pro nakládku a vykládku na auto vozíky a přepravu např, sekaček, motorek, tříkolek a čtyřkolek. Máme i nájezdy vnodné pro invalidní vozíky k překonání překážek pri vstupu do budov zajišťující bezbariérový přístup invalidům. V naší nabídce najdete lešenístavební stojky, stropní bednění nebo shozy na suť.

Image

Hliníkpvé nájezdy METALMEC

Hliníkové nájezdové rampy Metalmec odpovídají potřebám profesionálů při nakládce a vykládce vozidel a stavebních strojů. Od logistiky až po zemní práce ve stavebnictví a zemědělství. Plnohodnotně uspokojí i domácí kutily. Široký sortiment nájezdů Metalmec pro motocykly, čtyřkolky, auta, zahradní stroje, traktory, bagry,  zvedací plošiny a nájezdové rampy pro vysokozdvižné vozíky, ruční paletové vozíky, elektrické paletové vozíky i vysokozdvižné vozíky zaručují maximální kvalitu z hlediska trvanlivosti a bezpečnosti. A přenosné hliníkové nájezdy rampa pro vozíčkáře.

Hliníkové nájezdy GRENT

Hliníkové nájezdy GRENT. Řada nakládacích systémů GRENT určených k nakládce a vykládce zemních strojů, rypadel, lopat, rýpadlo-nakladačů, smykadel, traktorů, teleskopických výtahů, zemědělských strojů. Nájezdové lyžiny jsou s certifikovanou nosností, v délkách 200 cm až 400 cmRozpětí nosnosti hliníkových nájezdů je od 2,6 t  do 10,9 t.

 

 

Image

 

chci nakoupit na eshopu

chci napsat zprávu

chci zavolat na tel: 774 406 050

Máte zájem o Nájezdy? Pošlete nám zprávu přes kontaktní formulář. Zavoláme vám s nabídkou podle vašich požadavků.