Shozy na suť

Stavební práce s sebou přinášejí problémy se sutí. Její odklízení je mnohdy časově i fyzicky náročné. Obzvlášť při práci v patrech. Jak se snadno a rychle přes lešení zbavit suti? Pomocí stavebních shozů. 

Shozy na suť uplatní jak profesionální stavební firmy, tak stavitelé amatéři. Kvalitní shozy z nárazuvzdorného, pevného a přitom lehkého materiálu rozšíří vaše portfolio užitečných stavebních doplňků.

Shozy na stavební suť

Nabízíme shozy na stavební suť, včetně veškerého příslušenství. Shozová sestava včetně stavebních vrátků plně odpovídá veškerým bezpečnostním opatřením, nabízí kvalitní shoz suti i v těch nejnáročnějších podmínkách stavby

Stavení shozy na suť umožňují snadné spojení pomocí pevného řetízku. Montáž i demontáž shozu je plně jištěna bezpečnostní pojistkou. V příslušenství ke shozům samozřejmě nechybí ani plnící trychtýře, okenní držáky, rámy pro uchycení na lešení nebo na střechy.

Snadný a bezpečný úklid suti ze stavby

Usnadněte si práci ve výškách a zbavujte se suti efektivně. Pomocí stavebních shozů vám půjde práce lépe od ruky. Z patra přímo na nákladní automobil. Stavební sezóna se blíží mílovými kroky. Buďte připraveni a pořiďte si nové shozy. Ať už hledáte pouze nové díly nebo celou sestavu na shoz suti, u nás dostanete vše, co pro vaši stavbu potřebujete.

Rychlý kontakt

BEMA Nedakonice, s.r.o.
tel: 774 406 050
tel: 776 136 338

bema@leseni-stojky.cz
marian.benedik@seznam.cz

ocenění „Spolehlivá firma“