Shozy na suť                                       Volejte o nabídku Telefon 774 406 050 774 406 050

Stavební práce s sebou přinášejí problémy se sutí. Její odklízení je mnohdy časově i fyzicky náročné. Obzvlášť při práci v patrech. Jak se snadno a rychle přes lešení zbavit suti? Pomocí stavebních shozů. 

Shozy na suť uplatní jak profesionální stavební firmy, tak stavitelé amatéři. Kvalitní shozy z nárazuvzdorného, pevného a přitom lehkého materiálu rozšíří vaše portfolio užitečných stavebních doplňků.

Shozy na stavební suť

Nabízíme shozy na stavební suť, včetně veškerého příslušenství. Shozová sestava včetně stavebních vrátků plně odpovídá veškerým bezpečnostním opatřením, nabízí kvalitní shoz suti i v těch nejnáročnějších podmínkách stavby

Stavení shozy na suť umožňují snadné spojení pomocí pevného řetízku. Montáž i demontáž shozu je plně jištěna bezpečnostní pojistkou. V příslušenství ke shozům samozřejmě nechybí ani plnící trychtýřeokenní držáky, rámy pro uchycení na lešení nebo na střechy a průběžné díly shozů.

Snadný a bezpečný úklid suti ze stavby 

Usnadněte si práci ve výškách a zbavujte se suti efektivně. Pomocí stavebních shozů vám půjde práce lépe od ruky. Z patra přímo na nákladní automobil. Stavební sezóna se blíží mílovými kroky. Buďte připraveni a pořiďte si nové shozy. Ať už hledáte pouze nové díly nebo celou sestavu na shoz suti, u nás dostanete vše, co pro vaši stavbu potřebujete.

V naší nabídce najdete lešenístavební stojky, stropní bednění nebo hliníkové nájezdy značek GRENT a METALMEC

Image

Image

Image

 

Image

 

Image

Image

 

Máte zájem o Shozy na suť? Pošlete nám zprávu přes kontaktní formulář. Zavoláme vám s nabídkou podle vašich požadavků.